Cordyceps na zespół napięcia przedmiesiączkowego

Lista dolegliwości na które cierpi wiele kobiet przed miesiączką lub w jej trakcie jest bardzo długa. Do najpopularniejszych zaliczamy bóle głowy i brzucha, nieregularne cykle, zmienność nastroju i bolesność w trakcie krwawienia. Istnieją na szczęście grzyby witalne, które wykorzystywane są na zespół napięcia przedmiesiączkowego. Do najpopularniejszych należy Cordyceps. W dzisiejszym artykule dowiesz się dlaczego jest tak skuteczny w swym działaniu i dlaczego znany jest również jako naturalny afrodyzjak…

Zespół napięcia przedmiesiączkowego

Zespół napięcia przedmiesiączkowego (PMS) u wielu kobiet pojawia się już kilka dni przed rozpoczęciem okresu i objawia się jako: wahania nastroju (płacz lub złość), nadmierny apetyt i bolesne napięcie piersi. U niektórych mogą pojawić się również wzdęcia, zatrzymanie wody w organizmie i wzrost wagi ciała. 

W poważniejszych przypadkach występuje: migrena, mdłości, wymioty i mocne bóle podbrzusza.

Do głównych przyczyn można zaliczyć: choroby narządów płciowych, tarczycy lub innych gruczołów dokrewnych, a także zmiany hormonalne. Istnieją również inne czynniki takie jak: odstawienie pigułek antykoncepcyjnych, zmiana diety lub kondycja psychiczna, dlatego warto zwrócić uwagę rownież na te aspekty. 

Cordyceps na zespół napięcia przedmiesiączkowego

Do najpopularniejszych grzybów, zalecanych dla kobiet cierpiących na zespół napięcia przedmiesiączkowego należy Cordyceps, który:

  • działa pobudzająco na narządy płciowe,
  • pomaga normalizować nieregularne krwawienia,
  • stymuluje produkcję hormonów kory nadnerczy,
  • pomaga łagodzić stany emocjonalne.

Regularne jego stosowanie tuż przed miesiączką może pomóc w wahaniach nastroju i złagodzić dolegliwości bólowe. 

Cordyceps na zespół napięcia przedmiesiączkowego

Cordyceps – naturalny afrodyzjak

Cordyceps wzmacniania również nerki, dlatego często jest stosowany w leczeniu niepłodności lub w różnych problemach seksualnych (słabe libido, impotencja, niska jakość plemników). Grzyb ten wspomaga aktywność seksualną, rozluźnia naczynia i uwrażliwia genitalia, a także zwiększa pożądanie i doznania seksualne. 


Pomaga wzmocnić organizm.Zakwaszenie organizmu - objawy i leczenie

Dodaje energii i zwiększa wytrzymałość.cordyceps skuteczniejszy od kawy

Pomaga wzmocnić odporność.Cordyceps na zespół napięcia przedmiesiączkowego