Weź udział w największej konferencji w Polsce, poświęconej terapeutycznym właściwościom grzybów witalnych oraz recepturom ziołowym.

W świat grzybów wprowadzi Cię specjalista i wielki autorytet w tej dziedzinie – Milan Schirlo, który od ponad 20 lat wykorzystuje terapeutyczne właściwości grzybów w pracy z pacjentami. Podczas konferencji poznasz również najpopularniejsze receptury ziołowe stosowane we wspomaganiu leczenia wielu dolegliwości.

Dla kogo jest konferencja?

Dla osób, które rozpoczynają przygodę z grzybami i ziołami

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z grzybami, konferencja ta pomoże Ci zrozumieć zasadę ich działania. Poznasz również najpopularniejsze gatunki stosowane w mykoterapii oraz skuteczne receptury na wiele dolegliwości. To dobry start, aby rozpocząć swoją przygodę z grzybami.

Dla mykoterapeutów i terapeutów medycyny chińskiej

Konferencja Grzybowa, to również wspaniałe wydarzenie dla doświadczonych praktyków medycyny naturalnej. Pomoże Ci pogłębić wiedzę o terapeutycznym zastosowaniu grzybów i receptur ziołowych w praktyce. Dowiesz się również, które grzyby i zioła zalecane są na odporność, infekcje, choroby autoimmunologiczne czy problemy ginekologiczne.

Program Konferencji o grzybach witalnych

Dzień 1 – 09.09.2023 Sobota

Dzień 2 – 10.09.2023 Niedziela

Poznaj wykładowców

Milan Schirlo – założyciel MycoMedica

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

Więcej szczegółów oraz bilety do zakupienia na stronie – www.KonferencjaGrzybowa.pl